Jdeme do finále – poslední týdenní plán tohoto školního roku :)

Dobrý den, ahoj, níže najdete poslední týdenní plán tohoto školního roku. V pondělí a v úterý budou dopisovat závěrečné testy děti, které minulý týden chyběly, také bude ještě možnost vylepšení nerozhodné známky.

poslední týdenní plán

V úterý 18.6. nás čeká program, kde budeme mít možnost si vyzkoušet virtuální realitu, ve čtvrtek 20.6. naše společná rozlučka na pláži a v pátek 21.6. bude pro děti nachystaná akce „Jdeme na druhý stupeň“ v hale v Mokropsech. Kdo bude odcházet z Mokropes – prosím o zprávu/ lísteček.

Tento týden budeme vybírat učebnice, pokud má ještě někdo půjčené nějaké knihy z knihovny, vracejte je prosím.

Stále ještě někdo nezaplatil fotky, prosím, aby děti přinesly peníze.

Následující, poslední týden školy bude třídnický režim – čekají nás akce a výlety v okolí. V tomto týdnu je zkrácené vyučování, páté třídy budou končit v 11.30. V pátek 28.6. je vysvědčení, konec školy v 8.45 hodin.

Děkuji za krásný školní rok a přeji všem nádherné léto.