Mirakulum

V úterý 18.6. se Medvídci vypravili do zábavního parku Mirakulum. Po příjezdu se posilnili svačinami a zmrzlinou a dali si malou rozcvičku na trampolíně. Na první velké zastávce se mohli Medvídci ztratit v bludišti nebo ve velkém prolézacím hradě se spoustou tajných chodeb. Ukázalo se, že orientační smysl mají od přírody výborný. Podruhé se Medvídci uvelebili na piknikové louce, kde se mohli projet v minidrezíně, svézt se na lanové dráze, prolézt si vertikem a sjet tobogány. Přestože máme domácí zvířata u školy, nemohli vynechat kontaktní minizoo, přikrmit místní kozy trávou a trochu je prohnat po ohrádce. Slunce pálilo a rtuť teploměru se vyšplhala téměř k 32 stupňům, a tak se šli Medvídci schovat do lesa, kde si dali pořádnou napájecí pauzu. Po občerstvení se zatočili na obřím kolotoči, zaskákali si na trampošce a vylezli na vulkán. Na třetí velké zastávce se Medvídci pustili do oběda a měli zde delší rozchod. Prolezli si lanové centrum, lesní město, vyzkoušeli  bobovací kruhy, vylezli na sopku s klouzačkou a vyskákali se na další velké nafukovací trampolíně. Když už  toho měli dost, šli se zchladit do vodního světa, kde byla poslední velká zastávka. Byla nejdelší, ale dětem z Medvídků připadala TAK krátká. Suvenýry jsme prolétli letem světem a hurá na autobus. Domů jsme přijeli příjemně unavení. Druhý den dostaly děti na památku náramek a mapu parku, aby mohly doma ukázat, kde všude byly (a kam chtějí jet příště).

Ještě nás čeká:

24.6. pondělí – dárečková tombola jen pro Medvídky

26.6. středa – hasiči pro školní družinu = hřiště u školy 14- cca 14:45, stříkání vodou, plavky, ručník, boty, co se mohou namočit, krém na opalování

27.6. čtvrtek – Hurá, prázdniny, školní akce pro děti, od 12:30, amfiteátr a okolí.

Anička