Sportovní dny

Poslední červnový týden se nesl ve sportovním duchu. V pondělí 24. 6. ve spolupráci s atletikou Dipoli proběhl sportovní program pro žáky 1. – 4. tříd. Tématem byly olympijské hry a děti si mohly vyzkoušet některé disciplíny na vlastní kůži. Nechyběla ani oblíbená americká vybíjená. Zasportovat si přišly i některé třídy z Komenského.

Ve středu 26. 6. pokračovali se sportováním žáci druhého stupně. Pro ně byl připravený turnaj v házené a přehazované. Zapojily se všechny třídy a odměnou jim byly krásné poháry, dort i malá sladkost.

Všechny děti si zasloužily za svůj sportovní výkon odměnu, kterou pro ně připravili žáci ze žákovského parlamentu ve spolupráci se Spolkem přátel černošické školy a Dipoli.

Děkujeme všem, kteří se zapojili do plánování a organizace obou sportovních dnů.

Mgr. Hana Bílová, zástupkyně ředitelky školy

27.06.2024