“Vítejte v 5. třídě: Důležité informace a plán na první týden (2.-6. září 2024)”

Milí páťáci,

vítáme vás do nového školního roku! 🎉 Zde jsou důležité informace, které vám pomohou přežít první týden:

• Třída: Budova C, 3. patro, C 32. Ano, stále jsme tam, kde jsme byli. 😉
  • První den: Jedna hodina (8:00 – 8:45). Začneme zvolna.
  • Pomůcky: Nezapomeňte, že bez sešitů a tužek to nepůjde!
  • Třídní schůzky: Středa 4. září v 17:00 (16:30 setkání s KiVa týmem v aule). Rodiče, připravte si otázky!

Tipy na první týden:

• Rozvrh hodin: Podívejte se na svůj rozvrh a dejte si ho někam na viditelné místo v pokoji.
  • Školní potřeby: Ujistěte se, že máte všechny sešity, učebnice a psací potřeby. Bez nich byste byli jako rytíř bez meče.
  • Plánování času: Začněte si plánovat svůj čas, abyste měli dostatek času na učení, domácí úkoly i odpočinek. A nezapomeňte na čas na zábavu!
  • kamarádi a učitelé: První týden je skvělou příležitostí k povídání s kamarády a učiteli. Pozor, dobrá nálada a úsměv je nakažlivý!
  • Zdravý životní styl: Nezapomeňte na dostatek spánku, zdravou stravu a pravidelný pohyb. Bez energie to nepůjde!

Týdenní plán:

• Pondělí: 8:00 – 8:45 Vítejte v 5. třídě! 🎉 Připravte se na rychlý start.
  • Úterý: 8:00 – 11:30 Třídnický režim. Seznámíme se s rozvrhem, připravíme si školní potřeby a osvěžíme si pravidla ve třídě.
  • Středa: 8:00 – 11:30 Třídnický režim. Vyzvedneme učebnice a můžeme se podívat na náš školní pozemek za zvířátky.
  • Čtvrtek: 8:00 – 12:35 Výuka dle rozvrhu. Nezapomeňte na tělocvik, ať se můžeme pořádně protáhnout!
  • Pátek: 8:00 – 13:30 Výuka dle rozvrhu. Nezapomeňte kufřík na výtvarku, budeme tvořit mistrovská díla!

Těšíme se na vás,
paní učitelka a paní asistentka Zuzka

29.08.2024