BRUSLENÍ

Blíží se čas, kdy vodu, kterou během naší školní práce používáme zejména v kapalném skupenství, budeme využívat také v její pevné podobě.

Zjistíme, že v tomto skupenství nejen studí, ale je také tvrdá a vyzkoušíme si na vlastní kůži i další přírodní zákony, třeba ten gravitační.

Od poloviny listopadu budeme v rámci tělesné výchovy chodit brusli na černošický Zimní stadion.

Dětem se zde budou věnovat trpěliví profesionální trenéři, takže pokrok čeká začátečníky, pokročilé i ty, co bruslit umí.

Všichni bruslaři ( jakékoli úrovně) potřebují teplé oblečení, pevné rukavice (ne pletené ani látkové), helmu ( jedno zda lyžařskou či hokejovou), začátečníkům doporučujeme i chrániče kolen či loktů a samozřejmě brusle. Pokud brusle nevlastníte, můžete si předem dohodnout jejich zapůjčení např. na zimním stadioně .

Termíny našeho bruslení: středy od 8h. :

15.11., 22.11., 29.11., 20.12., 3.1. 2018, 17.1.,24.1.,14.2., 28.2., 14.3.

V případě změny, budete včas informováni.

Do školy se budeme vracet na třetí vyučovací hodinu.

03.10.2017