Advent v knihovně

V pátek jsme absolvovali čtenářskou vánoční dílnu ve školní knihovně. Společně s paní knihovnicí si děti formou řízeného rozhovoru zopakovaly vánoční zvyky a tradice. Pracovaly s pracovními listy, luštily křížovky. Zpívali jsme koledy a zdobili jsme stromeček. Jelikož o adventu si již delší dobu povídáme a program v knihovně navazoval na to, co jsme společně probírali, děti velmi hezky spolupracovaly a i díky povídání, kterým provázela paní Slavická koncert, mohly děti paní knihovnici povědět i nejednu zajímavost o vánočních aktivitách z Čech i z jiných zemí.

Dětem se čas strávený v knihovně moc líbil.

A jelikož dárky nedostávají jen děti a nenosí jen Ježíšek, v tento den dostala dárek školní knihovna. Ježíškovi  do obdarovávání „fušovala“ paní učitelka.

I KNIHOVNA MŮŽE DOSTAT DÁREK K VÁNOCŮM. DOSTALA JEJ.

19.12.2017