Níže naleznete přihlášku ke stravování:

KONTAKT:

Martin Adamuška

Tel.: 251 001 604 (linka 24), 724 437 139 (mobilní telefon je dostupný v úředních hodinách)

E-mail: provoz.zs.cernosice@gthcatering.cz

Vážení rodiče,

rádi bychom Vás informovali, že vše ohledně zařizování školního stravování zůstává stejné jako minulý rok – čipy, variabilní symbol atd.

Číslo účtu pro platby obědů: 7024582/0800

DŮLEŽITÉ INFORMACE KE STRAVOVÁNÍ

Žáci 1. stupně mají jídlo automaticky objednáno (menu 1) a pokud předobjednané jídlo nebude v řádném termínu zrušeno, je jídlo považováno za závazně objednané a musí být uhrazeno. Výběr jídla  lze změnit do 14 hodin předchozího pracovního dne.

Žáci 2.stupně si musí jídlo včas objednat přes e-jídelníček nebo na terminálu ve školní jídelně.

Zrušení stravy lze na e-jídelníčku nebo telefonicky do 8:00 daného dne výdeje.

Upozorňujeme, že pokud nebude dostatek financí na kontě žáka, nebude mu oběd vydán.

Oběd je dítěti vydán pouze 1. den nemoci!

OTEVÍRACÍ DOBA
pondělí – pátek
11.40 – 14.00 hod.

Úřední hodiny pro rodiče a strávníky (kancelář manažera)
pondělí – pátek
07.00 – 08.00 hod.
14.00 – 14.30 hod.

Níže přikládáme odkaz na webové stránky, kde najdete veškeré informace týkající se změn, a zároveň vás na nich budeme pravidelně informovat o novinkách, sledujte, proto prosím jejich aktualizace:

Přihláška ke stravování

Ceny obědů

oběd měsíční platba
I . kategorie (6 – 10 let) 36,- Kč 720,- Kč
II. kategorie (11 – 14 let) 38,- Kč  760,-  Kč
III. kategorie (15 let a výše) 41,- Kč 820,- Kč

pozn. po dovršení deseti let patří dítě již do II. kategorie, po dovršení čtrnácti let patří dítě již do III. kategorie

Měsíční platba je pouze orientační a skutečná měsíční platba se může lišit v závislosti na skutečném počtu odebraných obědů.

Platbu za obědy je nutné uhradit vždy do 25. dne v měsíci předcházejícím!