Středa 7.10. 2020

Dnes jsme během dopoledne pobývali v nedalekém lesíku, kde děti pracovaly ve skupinách na zadaných úkolech. Každá skupina měla svého kapitána. Cílem hry Po stopách bylo procvičení učiva z českého jazyka, matematiky i prvouky. Důležité bylo rozdělení jednotlivých rolí v týmu. Děti si vše řešily samy. Další hrou bylo Co do lesa nepatří. Zde děti na rozmístěných kartičkách zjišťovaly, které věci do lesa nepatří. Ve zbývajícím čase žáci vytvářely domečky pro skřítky, mravence, zajíce….Moc si to užili. Odpoledne je čekal jarmark. Za získané peníze mohly děti navštívit kosmetický nebo masážní salon, také kadeřnický……V podvečer hrály deskové hry. Za tímto vydařeným dnem udělala tečku výborná večeře, byly totiž buchtičky s krémem.