Čtvrtek 8.10. 2020

Dnes jsme se ve výuce věnovali v matematice sčítání a odčítání do 100, ve výtvarné výchově děti malovaly na základě poslechového čtení, co vyprávěl Alois, námořník ve výslužbě. Všem se obrázky moc povedly. V tělesné výchově si zahrály přehazovanou a soutěžily v páce. Během dopoledne jsme také navštívili lanové centrum s horolezeckou stěnou. Odpoledne je čekala akce pod názvem Stavíme středověké městečko. Děti získávaly ve zlatém dole groše a za ty pak nakupovaly potřebné věci ke stavbě městečka. Ty pak odevzdávaly svému architektovi a ten městečko budoval. Večer si zahrály ještě minigolf a celý den završily oblíbenou hrou Na rybáře. Celý den jsme všichni ukončili čtením dalších příběhů o zlobivém Viktorovi.