Hlasování pro díla ze soutěže o nejpovedenějšího medvídka

Do poloviny října jsme se v Medvídcích věnovali především výrobě obrázků a jiných výrobků do soutěže o nejpovedenějšího medvídka.

Do hlasování nám ale opět vpadl Covid-19 a škola se uzavřela.

Prosím tedy o hlasování vás. Hlasujte přes PC formou emailu na adresu atotuskova@zscernos.cz.

Je to velice jednoduché – rozklikněte galerii (klikem na první obrázek), pozorně si prohlédněte všechna dílka, jsou očíslovaná, vyberete tři výtvory = tři čísla, které se vám nejvíc líbí

a pošlete mi je na mail. Hlasovat může celá rodina. Do jednoho emailu tedy můžete napsat hlasy za více členů rodiny (máma:1,2,3. táta:4,17,20. Péťa:28,29,30… atd.)

Hlasování budu uzavírat 30.10. 2020.

Držte nám palce, ať se po podzimních prázdninách škola otevře. Ať mohu dětem udělat slavnostní vyhodnocení výběrem nejpovedenějších medvídků a předáním odměn.

Předem děkuji za spolupráci

Anna Totušková