Vánoční atmosféra v 2.E

V prosinci před vánočními prázdninami jsme se věnovali vyrábění vánočních dekorací. Velký úspěch měli kapříci z cd, adventní věnečky, andílci na stromeček, vánoční přáníčka a mnoho dalších papírových ozdob. Při práci jsme si povídali o Vánocích, o zvycích, které děti v rodině dodržují a o dopisech Ježíškovi. Děti si domů odnesly mnoho krásných vánočních výrobků, kterými si vyzdobí domov či pokojíček.

Během předvánočních týdnů u nás ve třídě panovala vánoční atmosféra, pouštěli jsme si vánoční písničky, které nám ještě více navodily vánoční náladu a nyní nás čekají poslední dny do prázdnin. Chceme s dětmi ještě vyrobit drobné dárečky pro kamarády, zahrajeme si několik kolektivních her a děti si odnesou vlastnoručně vyrobený adventní kalendář s překvapením.

13.12.2020