Žirafí procházky a veselé zimní tvoření

Vážení a milí rodiče a přátelé školy,

po kratší zacvičovací pauze se vám ozývám s informacemi z oddělení žirafek.

S dětmi jsme se v uplynulých třech týdnech stihli hezky seznámit. Přečetli jsme veselou knížku Kanálníčci, strašidla z kanálu, která děti moc bavila. Společně jsme si pak vyzdobili třídu krásnými výkresy Kanálníčků, které děti nakreslily. Koukněte do galerie, děti kreslily strašidla, která jsou v knížce, ale vymýšlely i svá vlastní strašidla. Musím je pochválit, jak jsou ohromně kreativní.

V minulých týdnech napadl sníh a s dětmi jsme si povídali o zimních radovánkách a také o tom, jaká je škoda, že se letos nemůže na hory. Tak jsme si udělali vlastní lyžařský výcvik a naši krásní lyžaři už vesele jedou na vleku nahoru na kopec.

Pokud je přijatelné počasí, tak se snažíme s dětmi chodit na procházky. Mokropeský podchod je oblíbenou atrakcí. 🙂

S pozdravem vychovatelka Eva Kalhausová