Sovičky v květnu

Od pondělí 17. 5.2021 jsme se začali scházet opět v původním rozdělení, jako na začátku tohoto školního roku (celá 1. E a část 2. E). Naše činnost se vrátila do normálního rozčlenění družinového odpoledne. Po vyučování jdeme na oběd a po obědě máme chvíli na odpočinek a věnujeme se výrobě různých výrobků. V současné době vyrábíme bambulky. Jsou tací, kteří jich stačili vyrobit i několik. Když se nám podaří úspěšně dokončit alespoň část rozdělaných výrobků, odcházíme ven na procházku nebo se věnujeme různým hrám, ke kterým i využíváme nedávno nakoupených hraček, míčů, raket apod. naší školou. Bohužel nám v tomto období moc nepřeje počasí, tak máme náhradní program, kdy sledujeme filmy nebo hrajeme hry v prostorách naší družiny. Doufáme, že se počasí již umoudří a budeme moci každé odpoledne trávit náš volný čas v přírodě nebo na louce.

Dana Picmausová

23.05.2021