Pomůcky a sešity

Milí sedmáci,

v letošním školním roce budete potřebovat:

ČJ – 3x malý linkovaný sešit 544.

M – sešit 445 (na počítání), 440 (na geometrii)

(lze pokračovat v sešitech z minulého roku)

Rýsovací potřeby (trojúhelník s ryskou, pravítko, úhloměr, kružítko, tužka č. 3 nebo mikrotužka). Doporučuji mít rýsovací potřeby v plastové obálce s drukem.

V penále mít k dispozici – gumu, malé lepidlo v tyčince, ořezávátko, pastelky (stačí 5 základních barev), nůžky, popisovač na bílé tabule tenký černý nebo modrý, nejlépe Centropen Popisovač 2507 na bílé tabule.

PP – sešit velký A4 linkovaný nebo nelinkovaný

Z – A4 silný nelinkovaný (lze pokračovat v sešitě z minulého roku)

Fy – sešit 445 (lze pokračovat v sešitech z minulého roku)

AJ (p.uč. Rychlíková) – 1x slovníček (může být i z min. roku), 1x sešit linkovaný 544

FJ – dva sešity 544 – malé linkované

ŠJ – sešit 544 – malý linkovaný

NJ – malý a velký linkovaný

HV – 1x A5 linkovaný sešit

Pokud tady některý předmět chybí, domluvíte se s vyučujícím na první hodině.

Pracovní sešity nemusíte nikde shánět, už na vás ve škole čekají. Stačí přinést peníze a pracovní sešity jsou vaše. Ceny se liší podle toho jaký cizí jazyk máte. Žáci, kteří mají angličtinu CLIL, si odečtou z částky 260 Kč, protože nepotřebují pracovní sešit na angličtinu.

Němčináři: 621 Kč
Španělštináři: 648 Kč