Paní učitelku Šlesingerovou nominovali žáci na Zlatého Ámose

Letos jsme se jako třída rozhodli sebrat všechen náš důvtip a talent a přihlásit naši třídní učitelku Michaelu Šlesingerovou do akce Zlatý Ámos.

Naším prvním krokem bylo sesbírat 100 podpisů, což se nám podařilo velmi rychle díky skvělé organizaci a její oblíbenosti po celé škole.

Následovalo vyplnění přihlášky, které se nám podařilo až na třetí pokus v posledních hodinách termínu. Za účast v soutěži vděčíme trpělivosti našeho spolužáka Olivera, který se na vánoční besídce nevzdal a přihlášku nakonec vyplnil.

Po úspěšném přijetí jsme začali tvořit nápadité video s popisem skvělých vlastností paní učitelky.

Za naší velkou snahou čekalo bohužel zklamání. Do semifinále jsme se neprobojovali. Zažili jsme však spoustu zábavy a získali mnoho nových zkušeností. Smutek jsme zajedli výtečným perníkem od paní Šlesingerové a vše jsme náležitě oslavili.

I přes velkou dřinu se však nevzdáme a naší učitelku Michaelu Šlesingerovou přihlásíme příští rok znovu.

žákyně a žáci 7.A