Ukliďme svět: Fotky a krátké povídání o tom, jak se nám to líbilo.

Školní akce Ukliďme svět se vydařila.  Jejím cílem je uklidit nelegálně vzniklé černé skládky a nepořádek. Naše škola se i v letošním roce akce zúčastnila. 🙂

Bylo hezké počasí a děti našly bohužel i bohudík hodně nepořádku, který s chutí uklidily.

Byla s námi také třída 1.B, o kterou se naši milí astronauti hezky postarali a za to si zaslouží veřejnou pochvalu!

Všichni nesli v batůžku ještě svačinu pro nějakého prvňáčka a ukázali jim, jak se má chodit na procházku. Byli jim vzorným příkladem a za to jsem na ně pyšná!

Za odměnu jsme si dopřáli něco malého sladkého v kavárně Vera a zahráli si společně hru Městečko Palermo.

Také jsme ten den začali kreslit již v teple třídy záložku do knihy pro slovenské žáky.

Příští týden budeme posílat a těšíme na poštu ze Slovenka.

To se bude číst! 🙂

Zdravíme ze 3.D