Sněhuláci s vánočními dárečky a vánoční svícínky z pomeranče

Během měsíce prosince jsme se věnovali v Sovičkách výrobě Sněhuláků s vánočními dárečky, které si děti odnesou domů před vánočními prázdninami pod stromeček. Sněhuláky jsme vystříhali z tvrdšího papíru a potom ozdobily barevnými papíry, barvičkami a třpytkami. Jako poslední byla na bříško sněhuláka nalepena krabička s dárečkem. Pro rodiče a prarodiče jsme začali s výrobou vánočních svícínků z pomeranče, které jsme nazdobili hrozinkami, hřebíčkem a badyánem. Na vrchol jsme do stojánku připevnili svíčku. Děti se už nemohly dočkat až si své výrobky odnesou domů. Těšily se na dáreček ze sněhuláka a na předání svícínků rodičům a prarodičům.

Všem dětem i jejich rodinám přeji příjemné a ničím nerušené prožití svátků vánočních a po celý rok 2023 hlavně hodně zdraví, ale i štěstí a spokojenosti.

Dana Picmausová