30.1-3.2.2017

Dobrý den.

Posílám práci na tento týden.

Týdenní plány-30.1-3.2.2017

PS: 31.1.2017 se rozdává vysvědčení. Bohužel jsem byla nemocná a tak informace o konci vyučování dostaly děti do žákovské až dnes. Prosím o podpis. Zároveň se omlouvám za jinou organizaci. Mám zítra zkoušku v Ústí nad Labem. Neměla jsem být v práci vůbec ale podařilo se mi přesunout zkoušení, takže budu v práci první dvě hodiny. Z tohoto důvodu dostanou děti vysvědčení již druhou hodinu. Myslím si, že je lepší aby dostaly vysvědčení od své třídní i když jinou hodinu než aby ho dostaly od cizího učitele.

Děkuji za pochopení.

PSS: Dále jsem Vás chtěla poprosit o příspěvek na výtvarný materiál. Kolegyně Tomcová nakupuje materiál a já také. Nyní jsem kupovala tuše, inkousty, zmizíky, papíry a čtvrtky. Nějaké třpytky atd. Prosím o zaplacení 150 kč za dítě. Mělo by to vystačit na druhé polole tí (účtenky si samozřejmě schovávám.)

Předem děkuji. Císařová.

30.01.2017