ETIKETA pro děti

VÍŠ JAK JÍST? ANEB ETIKETA PRO DĚTI je projekt vzniklý ve spolupráci paní Mgr. Alice Pospíšilové (rodič), kolektivu Francouzské restaurace a Mgr. Martiny Václavkové (třídní 4.B). Prvními účastníky se stali žáci 4.B. Zabývali se se etiketou teoretickou i praktickou.

Pár účastnických postřehů z mimoškolní etapy:

Martinka: „Do Francouzské restaurace jsem se moc těšila. Nejlepší byl dezert.“

Ančí: „Byla to ta nejlepší akce na světě“.

Miky: „ Nejvíc se mi líbilo, jak jste se na nás připravili. Byli jste skvěle oblečeni a byli jste skvělí galáni.“

Kristyna: „Na schodištích byl krásný koberec a mně připadalo, že jsem princezna.“

Denis: „Celkově se mi líbilo všechno.“

Pepa: „Bylo to nejlepší jídlo, které jsem měl. Měli jste hustou fontánku.“

Luky: „Líbilo se mi úplně všechno. Nejvíc jídlo, wc a Smetanova síň.“

Andulka: „V sálech a síních a Francouzské restauraci se mi strašně moc líbily vitráže různých barev a také obrazy od Alfonse Muchy. Tento výlet byl pro mne moc výjimečný“.

Více informací pod 4.B. V příloze naleznete příspěvek Mgr. Alice Pospíšilové, organizátorky akce.

M. Václavková

10.02.2017