Jaro všude kam se podíváš

Ve středu jsme byli s žáky na posledním bruslení v tomto ŠR.
Některé z nich mrzelo, že to končí.

Po bruslení jsme zavítali do městské knihovny Františky Plamínkové. Žáci si mohli prohlédnou krásný interiér knihovny, prolistovat knížky a hlavně se dozvěděli, kdo paní Plamínková byla (politička, učitelka, atd.)

V PČ a VV dále pracuje s tématem jara – tentokrát žáci vyráběli plástve za pomoci bublinkové fólie a včely. Všechny práce jsme potom složili do krásného celku. Dále jsme si vyrobili „zvídavá jarní okénka“. Úkolem žáků bylo vybrat si zajímavý přírodní cíl a vytvořit pro něj poutavý list. Potom tento list spolu s objektem vyfotit a zaslat elektronickou poštou. V galerii je inspirace. Fotky co vytvořili žáci přidáme, až je budeme mít kompletní.

V pátek 24. března žáci nahradili školní aktovky jinými způsoby. Své učebnice do školy přinesli v nejrůznějších předmětech/nosičích. Za tento nápad vděčíme žákovskému parlamentu, a jsme zvědaví, co přijde dál.

26.03.2023