Příběhy našich sousedů 2023

Městské kino Beroun hostilo v pondělí 12. června závěrečnou prezentaci projektu Příběhy našich sousedů z regionu Berounsko. Kromě týmu z naší školy se zúčastnili ještě žáci a studenti z Berouna a Loděnice.

Každý z týmů si představil krátké vystoupení, kterým doplnil svou audio nebo videoreportáž a dokreslil tak příběh svého pamětníka. Naší pamětnicí byla tentokrát černošická sokolka paní Hana Fořtová. Vzhledem k účasti středních škol tento ročník nebyl soutěžní. I tak se ale náš tým ve složení Karolína Hokrová, Anežka Prokopová, Amélie Slezáková. Klára Vychodilová a Tomáš Paulus v konkurenci neztratil a předvedl skvělý výkon.

Děkujeme naší paní pamětnici za odvahu se do projektu zapojit a blahopřejeme týmu ke skvělému výkonu!

Mgr. Michaela Šlesingerová, koordinátorka projektu