PODZIMNÍ OLYMPIÁDA

V týdnu od 9. – 13.10.2023 budeme s dětmi v čase od 14hod. do 15hod. sportovat na hřišti nebo v tělocvičně.

Mezi disciplíny bude patřit – opičí dráha, frekvenční žebřík, nejdelší žabák, běh po předkreslené trase a hod do švédské bedny.

Každý den bude společné vyhodnocení po třídách. Každé dítě bude mít svůj účastnický list.

Do článku budu průběžně vkládat informace a fotografie.

Vkládám fotografie z pondělí kdy děti házely do švédské bedny.

Vkládám fotografie z úterý kdy děti na hřišti měly opičí dráhu.

Vkládám obrázky ze čtvrtka kdy děti soutěžily o nejdelšího žabáka.

Přidávám fotky z pátku kdy děti běhaly po vyznačené trase na čas.

HODNOCENÍ JEDNOTLIVÝCH DNŮ:

PONDĚLÍ:  1.C           1.MÍSTO – SÁRA H.              2.MÍSTO – LIA                      3.MÍSTO – SÁRA B.

3.C           1.MÍSTO – EMČA                  2.MÍSTO – AGÁTKA             3.MÍSTO – STÁZKA, ADAM K.

ÚTERÝ:      1.C           1.MÍSTO – VERČA                2.MÍSTO – DAVID                3.MÍSTO – MATĚJ

3.C           1.MÍSTO – FILIP KU.            2.MÍSTO – TEREZKA           3.MÍSTO – VOJTA

STŘEDA :   1.MÍSTO – KLÁRKA     2.MÍSTO – TEREZKA R.    3.MÍSTO – ONDRA          4.MÍSTO – GAVIN, ADAM H.

ČTVRTEK:  1.C           1.MÍSTO – DAVID                 2.MÍSTO – SÁRA H.             3.MÍSTO – SÁRA B.

3.C           1.MÍSTO – VOJTA                2.MÍSTO – MARUŠKA          3.MÍSTO – FILIP KU.

PÁTEK:      1.C             1.MÍSTO – GAVIN                2.MÍSTO – DAVID                 3.MÍSTO – LIA

3.C             1.MÍSTO – TEREZKA           2.MÍSTO – ADAM K.             3.MÍSTO – FILIP KU.