8. týden v přípravné třídě

Tento týden jsme se učili jen dva dny, ale i tak jsme stihli nacvičit psaní velkého tiskacího G a číslice 3, ujasnili jsme si matematický pojem „stejně“, porovnávali jsme matematické hranoly a rozlišovali, co je před a co je za předmětem, zopakovali jsme si základní tvary, naučili jsme se podzimní básničku a povídali jsme si o přátelství.

Ve středu si děti užily „Strašidelnou seznamku“, kde v týmech se staršími dětmi z naší školy skládaly puzzle, vyzkoušely si Kimovu hru, vymýšlely strašidelný příběh, snažily se najít všechny klíče a zachránit tak školu před výbuchem, shazovaly kuželky, překonávaly nástrahy dlouhé chodby s pomocí kartónových ostrůvku a naučily se strašidelné tance. Na fotografie se můžete podívat zde:

Jak to vypadá v naší třídě o přestávce se můžete podívat zde: