Medvídci ve školní knihovně

Ve středu 12.3. Medvídci vyrazili do školní knihovny. Nejprve nám paní knihovnice Petra vysvětlila, jak se v knihovně chováme, přitom jsme si všichni posedali na připravené křesílko, židličky, polštářky… Když se všichni utišili, Péťa začala vyprávět a předčítat z knihy Hurá, chyba! Ne všechny chyby jsou špatné, některé nás posouvají dál. První byl příběh o nápoji z hořkých bobulí – kávě, druhý o přesolených bramborách – chipsech a poslední o lepidle. Kartičky na půjčování knížek bohužel došly, ale děti si mohly knihy půjčit i bez nich, co je na kartičce je totiž i v počítači. Děti mohou mít knížky půjčené měsíc, za prodlevu se platí 10 Kč. Knížku mohou děti vrátit i dříve, stačí, když ji přinesou do družiny.

Další návštěva knihovny nás čeká zhruba za měsíc, musí se vystřídat všechna oddělení, s jistotou mohu říci, že to bude opět středa, od 13:40 do 14:30.

Anička