UZAVŘENÍ BUDOVY B

30. 6. 2017 bude nadále uzavřena budova B ZŠ Černošice v ulici Pod Školou. Žákům 9.A,B, 8.A,B, 7.A,B,C,D bude předáno vysvědčení ve sportovní hale.
Žáci se shromáždí před vstupem do haly pro veřejnost a vyčkají příchodu třídního učitele.
Žáci 6.B,C,D, 2.D, 3.D dostanou vysvědčení ve školní jídelně. Na své třídní učitele počkají v centrální šatně.
Žáci, kteří mají kmenové třídy v budově C, půjdou rovnou do svých tříd.
Žáci 1. a 2. tříd, kteří mají učebny v budově A, budou vstupovat do budovy školy původním bočním vchodem ze Školní ulice, který bude viditelně označen.
Školní družina bude zítra v provozu hned po 1. vyučovací hodině ( 8.45 ), všechna oddělení zůstávají na budově C. Oddělení ranní družiny zítra nebude.
Paní Hájková – hospodářka školy, bude přebírat čipy a vracet zálohy ve vrátnici od 7.30 do 8 hodin a od 8.30 do 9 hodin. Další možnost vrácení čipu bude v posledním srpnovém týdnu.
29.06.2017