1. den ŠvP Lávka Chocerady

Do penzionu Lávka Chocerady jsme dorazili zhruba po třičtvrtě hodiny jízdy autobusem.

Hned jak jsme vystoupili z autobusu, jsme si zahráli pohybové hry, abychom se protáhli a seznamovací hry, aby se třídy lepe poznaly.

Po ubytování do útulných pokojů jsme dostali velmi chutný oběd (vývar a rýži s kuřecími paličkami).

Následovalo odpoledne plné her, poznávání rostlin v okolí penzionu a u řeky.

Ale nejdůležitějším momentem celého dne bylo rozřazování do kolejí naší čarodějné školy. Kouzelná truhla promlouvala k žákům a přiřadila je do jednotlivých kolejí – Orlozub, Bystrovíz, Hrabotlap a Lunovýr.

K večeři jsme měli špagety a jako svačinu jsme si namazali chleby pomazánkou nebo marmeládou.

První den na škole v přírodě byl plný zážitků a děti se už nemohou dočkat, co další dny přinesou. Těšíme se na další dobrodružství!