Co nás čeká v prosinci…

Ve středu 7.12. navštívíme Divadlo U Hasičů, kde zhlédneme představení Když je v pekle neděle, které je o dvou čertech, kteří se stejně jako děti moc rádi dívají na televizi. Cena je 70 Kč na dítě, zaplatím z třídního fondu. Sraz si dáme v 7.50 před hlavním vstupem do školy u budovy B. Vlakem pojedeme v 8.11, vracet se budeme v průběhu 5. vyučovací hodiny. Prosím, aby všechny děti měly jízdenku na vlak, svačinu a pití na celé dopoledne.

V úterý 13.12. nás v Club kině v Černošicích čeká předvánoční představení Legenda o hvězdě. Cena  je 80 Kč na dítě, zaplatím z třídního fondu. Děti přijdou do školy jako obvykle, na představení půjdeme během výuky. S sebou dejte dětem matematiku, český jazyk, penál, žákovskou knížku, svačinu a pití.

title

21.11.2016