Co vyvádíme další prezenční týden

V první polovině týdne jsme se věnovali výrobě dárečků pro maminky. Den matek bude sice až příští týden, ale to budou děti doma na distanční výuce. Musím všechny vyrábějící děti pochválit, květiny se jim moc povedly.

Ve druhé polovině týdne jsme se věnovali výrobě čarodějnic a čarodějným kocourům.

Také jsme hráli stolní hry, stavěli z různých stavebnic a hodně si vyhráli se zvířaty: od koníků po dinosaury.

Nezapomínáme ani chodit ven. Na louce před školou jsme si křídou namalovali skákací hry, na hřišti před školou se zase kluci pokoušeli prokopat až… asi do Afriky.

Využíváme nové hry na ven pro školní družinu. Jsou to hlavně chůdy, fotbalový míč s brankami, házecí balóny, líný tenis a házení míčků, kroužků na cíl.

V pátek, dni čarodějnic, vykouzlily barvy na obličej a tetovací fixy na dětech čarodějné obrázky: kočky, hady, pavouky a netopýry, objevily se i dva živly – oheň a voda.

Už se těším na všechno, co vymyslíme příště.

Anička