Cyklovýlet na dopravní hřiště

Ve středu 5.10. jsme společně s třídou 2. D vyrazili na cyklistický výlet.  Po osmé hodině jsme se i přes chladné počasí neohroženě vydali na 6 kilometrů dlouhou cestu do Radotína. První zastávku jsme si udělali u občerstvení Piknik, kde jsme plnili úkoly ze světa dopravních značek a pravidel.  Pauzu v radotínských Říčních lázních jsme využili ke svačině, sluníčko nás zahřálo a pak už jsme dorazili na dopravní hřiště u radotínské základní školy. Tam jsme si vyzkoušeli, jak se máme správně chovat jako cyklisté na silnici i jako chodci na chodníku. Taky jsme si zopakovali, jaké vybavení je potřeba pro jízdu na kole. Cestu nazpátek jsme zvládli rychle a bez problémů. Počasí nám nakonec i přes ranní chladno přálo, dokonce vysvitlo i sluníčko. Do školy jsme dorazili sice unavení, ale se spoustou hezkých zážitků.

09.10.2022