Den dětí na Komendě – očima dětí

…Den dětí jsme si užili všichni. Měli jsme dílnu čtení, vyrábění z papíru, hry venku i ve třídě a film o přírodě. Ve skupinách jsme všichni spolupracovali a pomáhali si… Dnes mě to moc bavilo, děti v našem týmu byly hodné… Myslím, že tenhle den se hodně povedl… Bylo to super, malým dětem jsme museli trochu pomáhat… Vyrobil jsem si moc pěknou vlaštovku… Užila jsem si spoustu zábavy a našla si nové kamarády… Venku jsem skákala přes švihadlo, byla jsem spokojená… Oslava dne dětí byla úžasná!… Hodně jsem se pobavil, nejlepší byla stavebnice Merkur… Myslela jsem si, že to nebude zábava, ale spletla jsem se… Koukali jsme na filmík, vyráběli, prostě všechno, co si může dítě přát 🙂 .

Žáci z Komendy

05.06.2021