Ohlédnutí za DNEM OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Dne 8. února 2017 byly budovy školy v ulici Pod Školou i v Komenského ulici otevřeny široké veřejnosti.

Během prvních čtyř vyučovacích hodin navštívilo mokropeskou školu více než 20 rodin s jedním či dvěma dětmi. Až na několik výjimek byly tyto děti budoucími prvňáčky. Všichni měli možnost prohlédnout si učebny, jídelnu i sportovní halu a mohli i pobýt ve třídách a účastnit se výuky. Po celou dobu byly jednotlivé rodiny doprovázeny žákyněmi a žáky třídy 9. B pod vedením pí učitelky Fritschové.

Do školy v Komenského ulici přišlo též několik rodin. Zde je prováděla asistentka pedagoga Julie Filípková.

Návštěvníci ocenili vstřícné a milé chování všech, kteří je školou prováděli a poskytovali potřebné informace.

M. Fritschová

17.02.2017