Distanční výuka znovu od pondělí 4. ledna 2021

Vážení zákonní zástupci, milí žáci,

z důvodu zhoršující se epidemiologické situace budou od 4. 1. 2021 opět z nařízení vlády uzavřeny oba stupně základních škol. Toto opatření se netýká žáků 1. a 2. ročníku, kteří budou do školy nadále chodit prezenčně. Škola přechází na distanční výuku, jejíž součástí je i online výuka. Opatření budou obdobná jako na podzim 2020.

Zásady distanční výuky:

1. Výuka na dálku je pro žáky povinná. Nepřítomnost při online výuce musí být rodiči omluvena v Bakalářích.
  2. Tabulku s přehledem týdenního učiva najdete na webových stránkách školy pod svou třídou vždy v pondělí ráno.
  3. Online výuka začne v pondělí 4. 1. 2021 dle rozvrhu. Vyučovací hodiny, které proběhnou online, jsou vyznačené v rozvrhu, který najdete v Bakalářích 1. 1. 2020. Zároveň sledujte v TEAMS kalendář, kde jsou na určené hodiny pozvánky. „Výchovy“ online probíhat nebudou, pouze distančně (tabulka). Rozsah vyučovacích online hodin bude rozvržen stejně jako při podzimní online výuce.
  4. Hesla pro vstup do TEAMS zůstávají stejná jako v loňském roce. V případě problému s připojením a heslem kontaktujte výhradně emailem zást.pro IT Mgr. Martina Vodičku.
  5. Žáci, kteří si budou potřebovat vyzvednout pomůcky, mohou tak učinit od 4. 1. v čase 9 – 13 hodin. Na vrátnici se jich ujme pracovník školy.
  6. Obědy ve školní jídelně je třeba odhlásit nebo naopak přihlásit. Využívejte e-jídelníček na webu školy. Oběd si lze vyzvednout v jídlonosiči od 11 do 13 hod. u vchodu do kanceláře vedoucí  školní jídelny, paní Bartošové, s dotazy ohledně stravování se obracejte přímo na ni.  Strávníci z budovy ZŠ v Komenského ulici si mohou vyzvednout oběd v jídlonosiči pouze v budově ZŠ Pod Školou.
  7. Pro žáky 1. a 2. ročníku bude po vyučování v provozu školní družina, kde bude zajištěna homogenita skupin. Ranní provoz ŠD je zrušen.

Opatření platí do odvolání, informace budete dostávat prostřednictvím třídních učitelů, obecné informace budou zveřejňovány na webových stránkách a FB školy.

Doufáme, že tato opatření nebudou dlouhodobá a školu budeme moci otevřít co nejdříve pro všechny žáky.

Vedení ZŠ Černošice