Družina hledá talent duben

V naší družině se uskutečnila soutěž o nejlepší talenty. Byla to velmi vydařená akce, počasí tedy moc nepřálo ,tak jsme byli v tělocvičně.

Začali jsme hned po obědě ,jelikož jsme v soutěži měli skoro 20 vystoupení od tance přes karate a judo až po hru na hudební nástroje

jako jsou klávesy a flétna .Děti celý měsíc pilně trénovaly ,jak ve škole ,tak v každé volné chvíli ,scházely se i vždy u někoho doma.

Celou akci uváděly holky ze třetí třídy. Porota složená z nás dospělých bodovala od jedné do pěti bodů .Do užšího finále postoupilo

celkem pět čísel .Hodnocení jsme nechali na dětech .Každý dostal oříšek ,který hodil do nádobky před pět postupujících .Oříšky byly

spočítány a podle počtu se zjistilo ,které vystoupení se umístilo od 1.do 3.místa.Všechny vystupující děti dostali nějakou tu odměnku.

Musím pochválit i diváky-publikum ,byli výborní .Tady pár fotek z velmi povedené akce.

30.04.2023