Exkurze v České televizi

O exkurzi žáci 7. B napsali:

Páteční akce se mi velmi líbila. Nejdříve nám promítli film o celé České televizi a poté nás převedl přímo na natáčení Studia Kamarád. Viděli jsme lidi, kteří dabovali Jů a Hele a Mufa. A nakonec nás vzali do obchodu se suvenýry.

Markéta Rollová

Akce byla NEJLEPŠÍ. Podívali jsme se do studií a skladů a do spoustu dalších príma míst. Měli jsme skvělého průvodce, který nás dostal i do studia, kde se právě natáčel díl Jů a Hele.

Na začátku jsme viděli film o celé České televizi, který se nám moc líbil. Na konci jsme si mohli vyzkoušet kostýmy a natáčení kamerou a být ve zprávách . Prostě nejlepší výlet!!!!!

Kája Eliášková a Anna Vlčková

Zpočátku mě exkurze moc nelákala a cesta do televize mě moc nebavila, ale kamarádky mi ji zpříjemnily. Nakonec to bylo  velmi zajímavé. To,  jak jsme viděli Jů a Hele, to bylo super a jsem ráda, že jsem tam mohla jet.

Kateřina Přibová

V pátek 9. 12. jsme byli se třídou v České televizi. Akce se mi líbila. Viděli jsme plno zajímavých věcí a činností, co se děje před i po natáčení, jak to probíhá… Výlet mi po cestě zpříjemnily kamarádky. Byl to úžasný zážitek.

Martina Janáčková

Výlet do ČT se mi líbil a klidně bych tam jel znovu. Nejdříve mě překvapilo, že všechny chodby dávají dohromady 40 km. Potom se mi líbilo, že jsme se podívali na natáčení pořadu Jů a Hele a taky to, jak jsme si mohli vyzkoušet být kameramanem.

Štěpán Schrötter

Exkurze v ČT se mi velmi líbila. Dozvěděl jsem se hodně nových věcí. Nejvíce se mi líbilo, že jsme mohli být na natáčení Studia Kamarád a také jsme si tam mohli vyzkoušet třeba natáčení kamerou a být redaktorem. Tento výlet se mi velmi líbil.

Martin Bláha

Exkurze v ČT se mi líbila. Nejlepší bylo natáčení Studia Kamarád a místnost, kde jsme si zkoušeli být kameramanem a redaktorem.

Marek Mičkal

V České televizi se mi moc líbilo. Jako první jsme viděli krátký film o ČT, kde jsme viděli různá studia.

Matěj Císař

Česká televize byla super. Viděli jsme, jak se natáčí Jů a Hele a zkoušeli jsme si číst z čtecího zařízení a komentovat atd. Líbilo se mi to!!!!

Jonáš Paděvět

Akce se mi líbila, protože jsem zde viděla, jak se natáčí Jů a Hele, různá studia, krátký film a na konci jsme si mohli vyzkoušet natáčení zpráv a různé kostýmy.

Jolana Raddová

Bylo to dobré, hlavně to natáčení Jů a Hele.

Tomáš Voska

9.12.2016 jsme jeli do České televize. Bylo to tam pěkné, ale moc se mi nelíbila zadní část studií, kde se natáčelo. Viděli jsme natáčení Jů a Hele. Cesta do televize byla dlouhá, ale zpříjemnily mi jí kamarádky.Jsem moc ráda, že jsem tam jela.

Anita Táborská

Tato exkurze se mi velmi líbila. Pán, který nás prováděl Českou televizí, se snažil dělat vše, aby se nám to líbilo. Já si myslím, že se mu to povedlo.

Matěj Tichý

19.12.2016