Fantastické bytosti v Mokropeské kapličce

Zveme Vás na výstavu nazvanou „Fantastické bytosti“, která se uskuteční v listopadu 2017 v Mokropeské kapličce. Na výstavě se podílelo mnoho tříd, své úsilí spojily 3.A, 3.D, 3.F, 4.A, 5.B, 5.D, 6.A, 6.C a 6.D, a vytvořily opravdu krásnou podívanou. S tvorbou plakátů pomáhala 9.A.
Vernisáž výstavy bude 4.11. v 15:00, poté bude kaplička otevřena vždy o víkendech odpoledne, případně je možno domluvit si návštěvu a otevření v kterýkoliv jiný čas.
Cílem výstavy bylo podpořit v kreslení a malování děti, které mají tvůrčího ducha a nebojí se ukázat svoje díla na veřejnosti, a zároveň obohatit listopadové kulturní dění v Černošicích.
Velice děkuji všem svým kolegům a žákům, kteří výstavě věnovali svůj čas a energii a panu Mgr. Pavlu Blaženínovi  za poskytnutí výstavních prostor.
Mgr. Jitka Rychlíková
03.11.2017