Jak Medvídci cvičili jógu

V první polovině jsme netradiční sportovní hry v tělocvičně vyměnili za cvičení jógy s paní Vlaďkou Ottomanskou. Děti si vyzkoušely několik základních nejen zvířátkových pozic. Nejvíce se dětem líbil akční pejsek, stůl a odpočinkový tygr. Věřím, že ačkoli někteří chlapci rušili, cvičení si nakonec užili. Protože by měl jít vychovatel příkladem, cvičila jsem také. Tímto děkuji Dráže, která příjemné cvičební zpestření zařídila a nám nafotila. Vlaďka nám slíbila, že nás někdy znovu ráda uvidí. A tak se ten, kdo chce, může těšit na další cvičení.

Aby toho nebylo málo, doufám že každé úterý, půjdeme na procházku. Návštěvy školní knihovny nás čekají ve středu, ale jen jednou za měsíc, protože se tam bude střídat celá družina. My budeme chodit se Sovičkami. Ve čtvrtek máme hry v tělocvičně, případně jógu, kdo bude chtít. K tomu všemu stále tvoříme, hrajeme hry, stavíme si a chodíme se vyblbnout na hřiště.

Anička