JOJOGYM

Poslední červnovou středu jsme dostali skvělý dárek od maminky Šimona z naší třídy. Pozvala nás na dvě hodiny do Jojogymu v Dobřichovicích. „Bylo to super“, tak dnešní program jednohlasně ohodnotily děti. Pod vedením zkušené, sympatické trenérky se děti trénovaly v gymnastických dovednostech, procvičovaly ohebnost i obratnost při cvičení v místním gymnastickém sálu. Vydováděly se ve skákacím hradu, který jim poskytl útočiště a prostor pro zábavu podle jejich chuti. Třešničkou na pomyslném dortu byla vynikající zmrzlina, která všem moc chutnala.

Děkujeme moc paní Mrvečkové a jejím kolegům z Jojogymu za výborné přijetí, péči a netradiční zážitkový dárek, který mám zpestřil konec školního roku a zavoněl nám prázdninami.

27.06.2018