Košíčky vlastníma rukama

První lednový pátek si třídy 3.b a 3.e vyměnily své paní učitelky. Nebo, že by to bylo jinak a paní učitelky si vyměnily své třídy?

Třeťáci z „béčka“ s M. Václavkovou se pustili do pletení košíčků a třeťáci z „éčka“ se vydali s R.Lehnertovou na zimní vycházku.

Děti se na pletení košíčků moc těšily. Tato aktivita byla slíbena ještě před Vánoci, ale zasáhla nemoc a tak bylo tvoření přesunuto.

Dnes se děti dočkaly.

Radou i praktickou pomocí jim byla k dispozici vypůjčená paní učitelka a lektorka Hanka.

Po krátkém seznámení s tímto materiálem se všichni pustli do pletení. Občas to chtělo dost trpělivosti, ale kdo dbal rad a snažil se, jeho snaha byla odměněna. Odměnou dětem jsou vlastnoručně vytvořené košíčky.

Věřte nebo ne, všichni včetně slečny asistentky s tímto materiálem tvořili poprvé.

Jaké košíčky vznikly rukama dětí, se můžete podívat zde.

V POZICI UČNĚ BYLA TENTOKRÁT I SLEČNA ASISTENTKA

PRO PRAVOU PANÍ UČITELKU Z „BÉČKA“

VŠEM SE TO DNES MOC POVEDLO

05.01.2018