Lingua Nova

Angličtina pro děti 1. a 2. tříd

Od září otevírá JŠ Lingua Nova v budově ZŠ další ročník angličtiny pro děti 1. a 2. tříd.

Výuka probíhá dle našich učebnic, které jsou „ušité přímo na míru ZŠ Černošice“.

ZŠ poskytuje dětem nadstandardně 1 hodinu angličtiny v rámci povinné výuky. I přes maximální využití této hodiny je výuka 1x týdně vždy základní seznámení s jazykem. Pro zájemce, kteří chtějí angličtinu rozšiřovat, nabízí jazyková škola Lingua Nova ve spolupráci se ZŠ další hodinu.Ta bude probíhat přímo v hlavní budově. Náplň tohoto odpoledního vyučování bude hravým způsobem navazovat na školní výuku, rozšiřovat a prohlubovat látku probíranou v ZŠ.

V úterý brzy odpoledne bude vyučovat opět velmi zkušená a dětmi oblíbená paní učitelka Vańková, což je plně kvalifikovaná učitelka s dlouhodobou praxí. Protože navazujeme na školní rozvrh, byl termín výuky stanoven takto :

1. třídy – úterý 12,45 – 13,30 (v případě většího zájmu také od 13,40 do 14,25)

Pololetní školné 1. tříd je 1490 Kč, včetně 1 učebnice

2. třídy – úterý 13,40 – 14,25 (v případě většího počtu přihlášených dětí 14,35-15,20).

Pololetní školné 2. tříd je 1590 Kč a zahrnuje 2 učebnice

/Konečný rozvrh může být na základě požadavků družiny posunut + či – o 10 minut /

Možnosti přihlášení

a) nejlépe elektronickou přihláškou na www.linguanova.cz. Na těchto stránkách prosíme vyplňte  v sekci kurzy → přihlášky ZŠ naši přihlášku. Její příjem Vám obratem potvrdíme a zašleme Vám veškeré platební údaje.

b) nemáte- li přístup na internet, můžete dítě přihlásit na tel. 608 903 009.

Seznamy dětí, jejich rozřazení do kurzů, přesné časy výuky a datum jejího zahájení (mezi 20. a 30. zářím) budou vyvěšeny do 18. září na škole.

03.09.2017