Listopad u Tygříků

Po otevření škol 18. listopadu jsem dostala do péče třídu 2.E. Vzájemně jsme se přivítali, radost z návratu do školy byla pro všechny veliká. Přestože byl ještě listopad, mnoho týdnů do vánočních prázdnin nezbývalo, tak jsme se s chutí vrhli na vánoční vyrábění. Dětem jsem představila letošní adventní kalendář, který si každoročně děti v družině vyrábějí a odnášejí si ho domů i s malým dárečkem. Letos tvoříme kalendář v podobě sněhuláka. Děti se s chutí vrhly do práce. Vystřihování, lepení, zdobení a hlavně práce se třpytkami byla pro děti velká zábava. Kalendáře jsme stihli vyrobit už v listopadu. Teď čekají jen na zabalení dárečků a děti si je před vánočními svátky odnesou domů. A co nás čeká v prosinci? Chceme vyrábět vánoční dekorace, adventní věnečky a kapříky z CD.