Máj zábavy ráj

V květnu bylo v našem oddělení veselo, rádi bychom s vámi sdíleli naše krásně prožité chvíle. Děti objevily kouzlo komiksu Čtyřlístek, který je nejen bavil, ale inspiroval je k vlastním kresbám. Kromě toho byly nadšené z Rubikovy kostky, rádi by se naučily tento zapeklitý hlavolam složit. Zatím máme  jednu stranu. Je to ohromná výzva a zábava.

Zaměřili jsme se na výrobu dárků k Dni matek. Naše družina se proměnila v malou továrnu na mýdla s levandulovou vůní. Děti si užívaly rozehřívání směsi, přidávání barviv a sušených květin. Výsledkem byla krásná mýdla, která udělala radost nejenom maminkám.

Další dny jsme se věnovali umění malování na sklo. Nejprve jsme vytvořili kontury a poté vybarvovali. Každé dílo bylo originálním uměleckým kouskem. A protože pohyb je důležitý, nechyběly ani taneční odpoledne. Tančili jsme na oblíbené písničky a užívali si společně veselí. Těšíme se na další společné zážitky.

01.06.2024