Měsíc únor

Začátkem února si paní knihovnice Petra Mierzwová pro naší družinu připravila krátký program, kde představila několik knížek a doporučila dětem vhodné čtení. Přečetla nám ukázky z knihy ,,Hurá chyba“. Pointou této knihy je, abychom z chyb neměli strach ale učili se z nich.

Trávili jsme hodně času ve třídě a proto jsme se pustili do skládání hlavolamů. Byla to zábava téměř na celý týden, všichni si skládání chtěli vyzkoušet a radovali se, když to dokázali. Bylo hezké sledovat jak si uměli vzájemně pomáhat.

Malovali jsme o

brázky zajímavou a pro některé děti novou technikou ,,rozpouštění soli v inkoustu nebo anilinových barvách“. Následně je děti domalovávaly pastelkami. Vzniklo

mnoho krásných obrázků, viz galerie.

Po prázdninách na nás čekalo překvapení v podobě nové autodráhy a zvířecí rodinky ,,Sylvanci“.  Děti se na to dlouho těšily, měli jsme druhé vánoce

.