Mikuláš a tvoření se dřevem

Prosinec nám přináší spoustu krásných aktivit a někdy stihneme více akcí během jednoho dne. Tak tomu bylo i v pondělí 5.12., kdy školou chodil Mikuláš za doprovodu čertů a andělů. Děti ze 4.D zazpívaly koledu a dostaly sladkou nadílku, někteří si vyslechli pár doporučení.. uvidíme, jak si Mikulášova slova vezmou k srdci. V tento den jsme také tvořili v dílnách a pracovali se dřevem, kde jsme vyráběli dřevěné ozdoby. Děkujeme tatínkovi Vláďovi, že si našel čas a vše skvěle připravil, vysvětlil, ukázal, pomohl.. a také mamince Markétě, která pomáhala také. Bylo to skvělé a budeme se těšit na příště. Jak se nám dařilo při práci (někteří i v tematických kostýmech – vidět čerta s pilou 🙂 můžete vidět v galerii.

18.12.2022