Mikulášské trhy se školní družinou

Adventní čas se nám nezadržitelně blíží, a proto s dětmi ve školní družině již od počátku listopadu připravujeme vánoční výrobky na Mikulášské trhy, které se budou konat v sobotu 9. prosince v Černošicích na Vráži.

V jednotlivých odděleních vychovatelé s dětmi vyrábějí vánoční ozdoby a tradiční i netradiční dekorace. Zakoupením těchto výrobků získáte nejen s pečlivostí vytvořenou ozdobu svého domova, ale podpoříte jím také dobročinou akci. Výtěžek z prodeje bude částečně věnován na pořízení dárků pro děti z dětských domovů a pěstounských rodin. Děti v družině se prací chopily s nadšením a s pocitem, že mohou udělat někomu radost. Budeme rádi za vaši podporu a těšíme se na setkání přímo na Mikulášských trzích.

Olga Brožová

Vychovatelka ŠD