Ohlédnutí za Mikulášskými trhy

V sobotu 3. 12. byla na Mikulášských trzích nádherná atmosféra, zněly vánoční koledy, děti předváděly své dovednosti na různých vystoupeních, hodovalo se, nakupovalo. Vyvrcholením trhů byl dětmi tolik očekávaný příchod Mikuláše, čerta a anděla.

Škola a školní družina měly na Mikulášských trzích dva stánky

s vánočními dekoracemi, které vyráběly děti s vědomím, že tím pomohou jiným dětem a své družině. Přestože bylo mrazivé počasí, některé družinové děti nám přišly pomáhat s prodejem ve stáncích.

Velice nás potěšilo, kolik rodičů a ostatních lidí se zastavilo u našich stánků a zakoupili si výrobky dětí, aby podpořili charitativní akci Děti dětem.

Byli jsme spokojeni nejenom s výtěžkem, který bude věnován dětem

do Dětského domova v Letech a do naší školní družiny, ale i s tím, že jsou mezi námi lidé, kteří rádi podpoří dobrou věc.

Vychovatelům a dětem děkujeme za spolupráci, nakupujícím a všem zúčastněným děkujeme za podporu.

Jana Marková

vedoucí vychovatelka ŠD