Olympijský běh

Je jedno, jestli jsi závodník, nebo běháš jen občas, jestli jsi malý, nebo velký, zda běháš raději ve městě, v přírodě, na louce, nebo na dráze. V Olympijském běhu jde především o radost z pohybu a tuto myšlenku podpořila i naše škola.

Naši žáci vyběhli na trať dlouhou 500 m. Počasí nám naštěstí napodruhé dovolilo běžet a běžci byli v cíli dekorováni pamětními papírovými medailemi, diplomem a malou RAW tyčinkou od firmy BOMBUS.

Olympijská myšlenka říká, že není důležité vyhrát, ale zúčastnit se. A o to tady přesně šlo. Ale přece jen jsme lidé soutěživí, proto se v následujících dnech dozvíme časy našich běhů.

Všem závodníkům děkuji za předvedené výkony.

Gratuluji Rozálii Štikové a Ondřejovi Prskavcovi, kteří získali medaile. Róza byla ze všech žáků čtvrté třídy první s časem 1:38,6 a Ondra třetí s časem 1:48,7