Poberounská míle

Za překrásného počasí se uskutečnil u řeky běh pro naše děti nazvaný Poberounská míle.Vše měly na starost velmi šikovné paní z místního Sokola.Vysvětlily dětem,že se nejedná o závod,ale o příjemné proběhnutí v krásném okolí řeky.Vše bylo připraveno včetně trasy,děti se protáhly,rozdala se čísla a mohlo se začít za fandění a povzbuzování kamarádů.

Děti byly rozděleny do několika skupin.Aby děti nezabloudily a běžely správnou trasu zajišťovaly lektorky ze Sokola.Děti měly také za úkol si zapamatovat co nejvíce zvířátek pověšených nebo připevněných na stromech.

Po skončení běhu si děti odpočinuly,krátce se občerstvily a šlo se na louku na zábavné hry.Hlavně přetahovanou s lanem a prolézanou obručemi.

Na závěr došlo i na společnou fotku a děti dostaly krásné dárečky jako památku na tuto milou akci.

06.06.2021