Vážení rodiče a milé děti.

Jsem velmi ráda, že i oproti všem nepřízním současného epidemiologického stavu, se v letoším roce konaly v adventním čase jinak tradiční trhy. Myslím, že mnoho z nás bylo vděčno, že trhy mohly, aspoň takto, bez doprovodného programu, proběhnout.

Chumelení od časného rána v nás všech věřím vyvolalo nádhernou zimní a vánoční atmosféru. Pro nás vychovatelky pak bylo velmi příjemné a milé, setkání s Vámi rodiči, s přáteli školy i se sousedy, kteří nás přišli podpořit a pozdravit. Naše měsíční snažení, vložené do práce s dětmi, při přípravě všech výrobků na Mikulášské trhy, bylo tímto opravdu smysluplné. Viděli jsme radost dětí, z možnosti pomoci a udělat dobrý skutek. Vnímaly jsme vaši radost z neformálního setkání a tato příležitost byla i pro nás obrovskou radostí. Mnohokrát děkujeme všem dětem, za velkou píli, i všem rodičům za podporu naší akce Děti dětem. Která věřím přinese do dětského domova v Letech o Vánočních svátcích také trochu té sváteční pohody.

I v této nelehké době se trhy staly myslím nádhernou možností se Vánočně naladit. Zapomenout na chvilku na stresy v práci, na úklid domácností, i na starosti všední a nevšední.

Ráda bych Vám za školní družinu popřála, aby nadcházející sváteční dny byly pro vás poklidné, plné pohody a zdraví. Olga Brožová