Přehled učiva na týden 6.-10.září

Milý žáci, učebnice jsme si rozdali v pátek, kdo ve škole nebyl, na toho čekají u mě. Sešity a pracovní sešity jsme si také již nadepsali. Mějte prosím sešity i učebnice obalené a k půjčeným i svým pomůckám se chovejte šetrně a ohleduplně. Pozorně poslouchejte vyučující, co na který předmět budete potřebovat, ať nenosíte zbytečnosti, ale ať máte vždy vše potřebné, bude se tak lépe pracovat vám i ostatním. Potřeby na tvoření (vv, pč) budeme mít, stejně jako loni, vzadu v poličce ve třídě. Tělocviky si nechávejte v šatní skříňce, letos máte pana učitele Čiháka, dozvíte se od něho, jak a kde se budete scházet a vše další potřebné. Pokud někdo ze zdravotních důvodů nebude moci cvičit, je třeba, aby panu učiteli dal omluvenku od rodičů…..“Já nemám cvičit“ bez lístku od rodičů není omluvenka.

Zapisujte si do ÚKOLNÍČKU.

PLÁN UČIVA NA TÝDEN OD   6.-10.9.2021

Třída:  5.E

• Seznámení s učivem 5.ročníku
  • Opakování učiva 4.ročníku