Říjen a začátek listopadu v 2.A

Při tvoření jsme se inspirovali podzimem, děti tvořily létající draky, lepily zvířata z barevných listů, malovaly houby a dýně. V prvním istopadovém týdnu jsme si připomněli americký svátek Halloween. Děti přišly v krásných kostýmech, plnily několik zábavných úkolů a naučily se básničku na halloweenské téma. I když byly některé úkoly zašifrovanné, děti nakonec společnými silami vše vyřešily.

Ve čtvrtek 3. listopadu jsme se šli podívat do malé tělocvičny na divadelní taneční představení, které nám zahrály a zatančily ukrajinské dívky. Vystoupení bylo doprovázeno rytmickou živou hudbou a všechny děti se mohly zapojit. Nakonec si každý poskládal z papíru jeden z dopravních prostředků, protože téma představení bylo „Na cestě“.

06.11.2022